Kristal Saten Kumaş Nedir?

Kristal Saten Kumaş

Kristal saten bir yüzü parlak, esneme yapmayan, kolay kolay kırışmayan, dayanıklı bir kumaştır. Genel olarak bakıldığında çok amaçlı kullanılabilen ve kullanım rahatlığı sağlayan kumaşlardandır. Gece kıyafetlerinde, çocuk kıyafetlerinde, kostüm kıyafetlerinde, bayrak kumaşı, ev tekstili gibi masa örtüsü vb. alanlarda çok rahatlıkla kullanılabilen kristal saten geniş renk seçeneği ile de Kumaşzade den tedarik edebileceğiniz kumaştır.

Likralı ipek saten gibi tuşesi vardır tek farklılığı esnek bir yapıya sahip değildir. Kristal satenin kalınlığı orta kalınlıktadır yani ideal bir kalınlığa sahiptir. Her türlü basit nakış tekniklerini de kristal saten üzerinde rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kullanım alanları : Masa Örtüsü, Bayrak, Yatak Takımı, Etek, Oda Takımı, Yastık, Pano Abiye, Gece Kıyafetleri, Ev Tekstili ,Elbise, Gömlek, Tunik , Pardösü, Bluz, Yelek, Takım Elbise vb modellerde kullanabilirsiniz.

En : 150cm

Kristal saten ve saten çeşitleri; Birçok çeşidi, modelleri, fiyatları fırsatları ve 12 Taksite Kadar Ödeme Seçeneği ve İndirimli Fiyatlar. Büyük Fırsatı Kaçırmayın. Kaliteli ve uygun fiyatlı kumaşlar birçok renk seçeneği ile Kumaşzade.com‘da.