Pazen Kumaş Hakkında Herşey

Pazen Kumaş Hakkında

Pazen kumaş saf pamuk içerikli iç kısmı tüylü, yumuşaksı, dayanıklı, hafif ve rahat bir gramaja sahip kumaştır. Pazen kumaş ev tekstilinde ve giyim sektöründe sıkça tercih edilen sağlıklı bir kumaştır. Saf pamuk içerikli olan pazenler kıyafetlerde yazın terletmeyen kışın da üşütmeyen özelliği vardır ve oldukça dayanıklıdır. Bu alanların kendi içerisinde de geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Pazen kumaş özellikle kadınların sıkça tercih ettiği kumaştır. Kadın giyiminde pijama, pijama takımı, elbise, etek, şort vb. alanların dışında bebekler içinde bebek battaniyesi, uyku tulumu, bebek kıyafetleri gibi alanlarda 7’den 70′ e rahatlıkla ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Ev tekstilinde ise çarşaf, nevresim ve uyku tulumu gibi alanlarda da kullanılır.

Pazen kumaş ilk açıklamalarda da bahsettiğimiz gibi kış aylarında sıcak tutma özelliğine sahiptir. Pazen kumaşlar dayanıklı olduğundan ötürü yıkadıkça herhangi bir deformasyon durumu yaşanmaz aksine yumuşar ve daha güzel bir hal alır. Yumuşaksı ve diri bir kumaştır. Bunun dışında ilgi istemeyen bir kumaştır, kırışma yapmaz ütü gerektirmez.

Kulanım alanları : genel olarak Takım Elbise, Pijama, Bebek Battaniyesi, Elbise, Etek, Şort, Gecelik, Bebek Ürünleri, Uyku Tulumu, Çarşaf, Nevresim, Etek, Halı Örtüsü, Yatak Örtüsü, Süs Eşyaları gibi modeller de rahatlıkla kullanılmaktadır.

En : 240cm

Birçok çeşidi, modelleri, fiyatları fırsatları ve  12 Taksite Kadar Ödeme Seçeneği ve İndirimli Fiyatlar. Büyük Fırsatı Kaçırmayın. Kaliteli ve uygun fiyatlı kumaşlar birçok renk seçeneği ile Kumaszade.com‘da.