ÜÇ İPLİK PENYE KUMAŞ nedir?

ÜÇ İPLİK PENYE KUMAŞ

Üç İplik Penye Kumaş iki ipliğe oranla ve normal penye kumaşlara oranla oldukça kalın, esnek, yumuşak, dayanıklı ve sıcak tutma özelliğine sahip insanlar tarafından sıkça tercih edilen bir kumaş türüdür. Genel olarak sweat, kapüşonlu, eşofman takımı olarak rahatlıkla kullanılabilir.

Üç İplik Penye Kumaş kendi içinde iki türe ayrılır;

  1. Şardonlu Üç İplik Penye Kumaş: Şardonlu Üç İplik Penye Kumaş’ın iç kısmı şardonlanmış yani tüylendirme işlemi yapılarak pamuklu ve yumuşaksı bir yüzey oluşturulmuştur. Bu tarz penyeler puf yani oldukça kalın sıcak tutma özelliği olan özellikle kış aylarının vazgeçilmez unisex spor modasına uygun kumaş çeşididir.
  2. Normal Üç İplik Penye Kumaş: Üç İplik Penye Kumaş’ın iç kısmı şardonlanmamış yani tüylendirme işlemi yapılmamış penye türüdür iç yüzeyi düzdür. Bu tarz penyeler puf yani oldukça kalın sıcak tutma özelliği olan özellikle kış aylarının vazgeçilmez unisex spor modasına uygun kumaş çeşididir.

Kullanım alanları: Sweat, Eşofman Takımı, Pijama, Etek, Oda Takımı, Yastık, Pano, Ev Tekstili, Elbise, Tunik, Pardösü,Yelek, vb modellerde kullanabilirsiniz.

En: 150cm.

Üç İplik Penye Kumaş çeşitleri; Birçok çeşidi, modelleri, fiyatları fırsatları ve 12 Taksite Kadar Ödeme Seçeneği ve İndirimli Fiyatlar. Büyük Fırsatı Kaçırmayın. Kaliteli ve uygun fiyatlı kumaşlar birçok renk seçeneği ile Kumaszade.com‘da.

3 İPLİK

Üç İplik Penye Kumaş

Kamuflaj Desenli Üç İplik Kumaş 2

55,08 (KDV Dahil)
3 İPLİK

Üç İplik Penye Kumaş

Kamuflaj Desenli Üç İplik Penye

55,08 (KDV Dahil)
3 İPLİK
55,08 (KDV Dahil)
2 İPLİK
45,36 (KDV Dahil)
2 İPLİK
45,36 (KDV Dahil)
2 İPLİK
45,36 (KDV Dahil)
3 İPLİK
55,08 (KDV Dahil)
3 İPLİK
55,08 (KDV Dahil)